Najdete nás na

Běh pro Terezku

fb behproterezku thumpPříběh Terezky Knappové závodníkům 360tky nebyl cizí a tak už část startovného šla do kasičky na léčbu na klinice Axon při závodu v Chrudimi. Hlavní gro celé sezony ale vyvrcholilo v sobotu 16. 6. na Monaku u Slatiňan samotným během pro Terezku.

Pokračovat ve čtení

Chrudimská výzva

chrudim2018 DSC 0299kopie thumpPrvní ročník závodu 360tka se konal před čtyřmi lety v Riegrových sadech v Praze. Původní myšlenka se však zrodila právě v Chrudimi. Stejně, jako zakladatelka závodu Nikola Bartáková. Díky tomu závodníci již potřetí zavítali na 360tku Tour do Pardubického kraje.

Aprílová 360tka pokořena a vtípky šly stranou!

DSC 0781kopieKrásné pořasí, jako přímo na objednávku! Přesně tak začala hned od rána 360tka, která se uskuteřnila už již po 4. v Riegrových sadech. Skvělé podmínky všechny jen burcovali k lepším výkonům a rekordům. V Riegrových sadech závod probíhal dokonce po sedmé!

Kromě krásného počasí, které se v dubnu na 360tce vyskytne zřídka, byla velkým překvapením i obměna na stupních vítězů. Známé tváře nahradili nováčci, kteří si medaili rozhodně zasloužili. První muž Jakub Podzimek doběhl v čase 31,38, čímž vytvořil nový traťový rekord! Přibližně 10 minut za ním doběhla první odvážná žena Lenka Koutná. Novinkou letošního ročníku jsou štafety, kde 1. místo vybojovaly Fitmami. 3 maminky, kterým forma rozhodně nechybí.

Libercem se po roce prohnala mrazivá 360tka

DSC 0367 thumpV sobotu byl v Liberci k vidění zvláštní úkaz. Ve ski areálu Vesec začaly padat sněhové vločky a na dopoledne areál ovládla mrazivá verze 360tky. Vidět jste mohli desítky běžících lidí, provádějících prapodivné cviky. Někteří z nich byli spoře oděni jen v tričku s krátkým rukávem, jiní obalení ve vrstvách funkčního oblečení, na nohou pouze tenisky. Všichni měli jedno společné, běželi jediný zimní závod letošní sezony 360tku WINTER!